Aynı takımyıldızda, temel alanlar kaldığı için diğer insanlar belirleyici hiçbir şeyi değiştirmezler.

Aynı takımyıldızda, temel alanlar kaldığı için diğer insanlar belirleyici hiçbir şeyi değiştirmezler.

Aynı takımyıldızda, temel alanlar kaldığı için diğer insanlar belirleyici hiçbir şeyi değiştirmezler. Ama tamamen farklı bir şeklin mümkün olduğunu hayal edebiliyorum. Carinthia örneğine benzer şekilde: Mart 2013’ten önce kimse kırmızı-siyah-yeşil formülünü düşünmezdi.

Bu koalisyonda, Karintiya Yeşilleri ile işler pek iyi gitmemelidir. Perspektife koyuyorum ya da daha net hale getiriyorum: Bizim bakış açımıza göre Yeşiller iyidir. Yeşil Dostların şu anda parti içinde acilen açıklamaya ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Ve bu süreç devam ediyor.

Federal düzeye dönelim: FPÖ, koalisyon ortağı olarak SPÖ tarafından kabul edilebilir bir şekilde mi değişti yoksa SPÖ bu şekilde mi değişti? SPÖ olarak net bir yolumuz var, olası koalisyonları incelemek için kullandığımız ve temelinde de kararlar aldığımız bir değerler pusulası var.

Anti-faşizm her zaman sosyal demokrasinin önemli bir ayağı olmuştur. Artık bitti mi? Demokratik bir partinin anti-faşist tutumu elbette bir sorundur. Ancak anayasanın bir parçası olan şeyin siyasi müzakerelerde de açıkça bir kriter olarak kullanılması gerektiği ortaya çıktı.

“Özgünlüğünün özünü kaybetmeyen birini tanımıyorum”

Christian Kern’i ÖVP’nin en iyi adayı Sebastian Kurz’a karşı nasıl konumlandırıyorsunuz? Önemli soruyu ele alıyorsunuz. Ve bunun birisini konumlandırmakla ilgili olmadığını söylüyorum. Kern’in net bir konumu var ve bunu 14 ayda Şansölye olarak açıkça gösterdi: Onun yanında nerede durduğunuzu biliyorsunuz. Bu içerik odağını beğenebilir veya reddedebilirsiniz. Ama bu açık bir duruş ve onlar için bu gerçekliğe inanmayan kimseyi tanımıyorum. Bu formda Kern, parti başkanı ve Federal Şansölye oldu. Ve umarım ikisiyle de uzun süre kalır.

© Haberler / Tanrı Tanrı

SPÖ içinden dış dünyaya gittikçe daha fazla anlaşmazlık var. Bu bir uyarı işareti mi? Bence tatil sezonu ve daha az siyasi zaman nedeniyle kapıların en ufak bir çarpması bile manşet oluşturuyor.

Akdeniz rotasının kapanması hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçek değişiklikleri ele almak için tüm bu yol kapanışı genel konseptin bir parçası olmalıdır. Tek doğru yaklaşım, Akdeniz rotasının, dünyanın daha yoksul yarısı için bir Marshall Planı’ndan önce gelen birçok önlemden biri olmasıdır. Ancak sadece AB değil, küresel siyaset de mülteci hareketlerinin ortaya çıktığı yerdeki nedenlerini ele almaya çalışmalıdır. Ve herkesin bir evi olduğu yaşam koşulları yaratmak. Şu anda, çok para karşılığında daha yüksek duvarlar inşa ettiğimizi, ancak amaçlanan amaca ulaşamadığımızı hissediyorum. Görünüşe göre Charter Cities olmalı: yapıların ve kaynakların, yakın ve dolaylı anavatanlarında daha yeni ve daha iyi yaşam biçimleri yaratmak için mülteci kampı karakteri olmayan insanlara sunulduğu yer.betboo affiliates Böylece Avrupa ya da başka bir yere giden yolu umut vaat eden tek fırsat olarak görmezler.

Sonuçta mali yardım mı? Kendimi izole etmeye çalışırsam, güvenliğe milyarlarca euro harcamak zorunda kalacağım. Dağıtım politikası perspektifiyle bu milyarlar – bir avro, satın alma gücünün 10-15 katı – Afrika’da çok daha fazla etkiye sahip.

Brenner Geçidi’nde mültecilerin Avusturya’ya girmesini önlemek için tanklar varsa, bu insanlar rotalarını yeniden planlayabilir ve Kanal Vadisi üzerinden Carinthia’ya giden rotayı kullanabilirler. Bununla nasıl başa çıkıyorsun? İlgili tüm kuruluşlar için kalıcı bir iltica zirvesi var: Federal Göçmenlik ve İltica Dairesi’nden, polisten, silahlı kuvvetlerden, bölge ofislerimden sorumlu memur olarak Kızıl Haç’a kadar. Sekiz ay önceki aylık toplantımızda, en fazla 24 ila 36 saat içinde sınır güvenliği önlemleri alabilmemiz için yasal gereklilikleri oluşturduk.

Önlemler, Avusturya Silahlı Kuvvetlerinden tankları da içeriyor mu? Güvenlik önlemleri federal niteliktedir.

Ancak hükümet tanklar konusunda karar verse bile, vali olarak hala söyleyecek önemli bir sözünüz var. Son iki yılda, federal icra yasası söz konusu olduğunda ağır kelimeyi her zaman fark ettim: bir yerde bir kamp kurulacağını herkesten daha sonra biliyordum.

Karintiya sınırında tank isteyip istemediğinizi söylemek istemezsiniz. Tankların birden fazla işlevi vardır. Yürütme faaliyetlerinde bulunanları koruyabilirsiniz; caydırıcı bir etkiye sahipler ve elbette belli bir dövüş etkisi de var. Bu durumda hafif bir çare bulmak, önceden değil, yalnızca durumda cevaplanabilir.

Öyleyse bekleyip göreceğiz. Umarım teorik seviyede kalırız.

© Haberler / Tanrı Tanrı

Asgari gelir konusunda ne düşünüyorsunuz? Olumlu bir refah devleti sosyal politikasının en büyük başarılarından biri olarak ihtiyaç temelli asgari geliri kabul ediyorum. Şu anki – bazen neredeyse aşağılayıcı – tartışmanın aksine, sürekli bir yol arkadaşı ve giderek daha önemli bir faktör haline gelecektir. Tek başına değil, özellikle dijitalleşme ve buna bağlı rasyonalizasyon nedeniyle işgücü piyasasındaki köklü değişiklikler nedeniyle. Burada büyük zorluklarla karşı karşıyayız. İhtiyaç temelli asgari gelir, en azından yeniden yönlendirmeyi kolaylaştıran ve otomatik olarak varoluş kaybına yol açmayan alanlardan biridir.

Yani asgari gelirin düşürülmesinden yana değil misiniz? Açık nedenlerden dolayı bu kısaltma – çünkü Avusturyalılar yerine, yabancılar veya iltica hakkına sahip kişiler de asgari geliri alıyorlar ve henüz vergi sistemine ödeme yapmamışlar – tartışılacak bir unsurdur. Ancak, bunun her şeyden önce tüm Avusturyalıların geçim kaynaklarından mahrum bırakıldığı anlamına geldiği asla unutulmamalıdır.

Avusturya siyasetinde evlilik neden herkes için sorun teşkil etmiyor? Bugünlerde bunun özel bir soru olması gerekmediğini düşünüyorum.

Ama hiçbir şey olmadı. Bu, yaklaşan seçimler ve bunun sonucunda ortaya çıkan sonuçlar tarafından gösterilecek.

Karintiya’nın Hipo-Alpe-Adria yıkımını daha ne kadar sindirmesi gerekecek? Dört buçuk yıl sonra, İkinci Dünya Savaşı’nın ardından yeniden yapılanma döneminin ardından Karintiya eyaletindeki en zor durumu başarıyla sona erdirdik. Artık kısıtlama olmaksızın ileriye bakabiliriz.

Yani Wörthersee’de hiç karanlık gölge kalmadı mı? Gün batımı veya gün doğumu gibi: Ne kadar uzun sürerse, gölgeler o kadar kısa olur.

Kişi hakkında: Klagenfurter’ın profesyonel yaşamı, Carinthian eyalet hükümetinde sözleşmeli işçi olarak başladı. Kaiser ayrıca sosyoloji ve eğitim okudu ve aynı zamanda siyasete girdi. İstasyonlar Sosyalist Gençlik ve Klagenfurt belediye meclisi aracılığıyla Karintiya eyalet parlamentosuna götürüldü. Kaiser, 2008’den beri Carinthian eyalet hükümetinin bir üyesi ve 2013’ten beri de validir.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer. Daha fazlası ▶JBL’den gerçek kablosuz kulaklıkları şimdi kazanın! (E-media.at) Yeni erişim (yachtrevue.at) Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at) Wasabi mayonezli somon karides burger ve ballı salatalık (gusto .at) Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar dayanabilir? (trend.at) Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at) Viyana’daki E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve Karşılaştırmada 2020 fiyatları (autorevue.at)

ÖSV Başkanı Peter Schröcksnadel: “” Bayan Werdenigg-Spieß’in ifadelerini çok ciddiye alın “”

Avusturya Kayak Derneği (ÖSV), Perşembe günü öğleden sonra Nicola Werdenigg’in (née Spieß) en son iddialarını ve en yüksek özdeyişlerini yorumladı. 2005 yılında iddia edilen bir cinsel saldırı üzerine yoğun bir araştırma yaptıktan sonra ÖSV bunu doğrulayamadı.

Hem Herbert Mandl hem de Hans Pum, böyle bir olayın farkında olmadıklarını yazılı olarak onayladılar.

“Avusturya Kayak Derneği’nde etik, adalet ve saygı en önemli prensipler arasındadır”

“” Avusturya Kayak Derneği’nde etik, adalet ve saygı en önemli prensipler arasındadır. Gençlerin yetiştirilmesinden sorumlu bir spor derneğinde, özellikle yöneticilerden saygı ve duyarlılık talep ediliyor, ” ÖSV, iddialara ilişkin açıklamasında yer aldı.

Schröcksnadel: “” Bayan Werdenigg-Spieß’in ifadelerini çok ciddiye alın “”

ÖSV Başkanı Peter Schröcksnadel yayında, “Bayan Werdenigg-Spieß’in ifadelerini çok ciddiye alıyorum, çünkü eğer derneğin öğrenemediği olaylar gerçekten olsaydı, bunu açıklığa kavuşturmak isterim” dedi. Başkan, “” Bizim boyutumuzda – 450 aktif kişi ve yaklaşık 200 eğitmen ve gözetmen – temelde en baştan hiçbir şeyi göz ardı edemezsiniz “” dedi.

Konu için uygun: Eski yarışçı Obermoser “” tamamen şaşırttı “”

2005 yılında sorumlu sporcular Herbert Mandl ve Hans Pum’a ortaya atılan iddialar soruldu. “” Hiçbiri görev süreleri boyunca böyle bir olaydan haberdar değil ve derneğe yazılı olarak teyit ettiler. Werdenigg-Spieß tarafından belirtilen vakayı araştırmak ve açıklığa kavuşturmak için, bize ayrıntıları vermenizi rica ettik. “”

Werdenigg bir ORF röportajında ​​2005 Sonbaharından bahsetti

Werdenigg, Çarşamba akşamı ORF programı “” ZiB 2 “‘ye verdiği bir röportajda taciz iddialarını, buna yönelik” birçok olumlu tepkiyi “ve neden o sırada işkencecilerin isimlerini vermek istemediğini söyledi. Werdenigg ayrıca yaklaşık on iki yıl önce olduğu söylenen bir vakayı bildirdi.

“” Çok olumlu tepkiler aldım. Hatta birçoğu onlara teşekkür etti. Aralarında bana devam etme ve her şeyi söyleme cesaretini veren çok sayıda erkek vardı, “diye açıkladı Werdenigg. Aralarında ona bir şeyler anlatan birçok sporcu da vardı. Çok geç gitmesinin nedeni, bir yandan yedi kızı taciz ettiği, düzinelerce tacizde bulunduğu ve çocuk pornografisi dağıttığı iddia edilen Viyanalı bir voleybol antrenörünün davasıydı. Öte yandan, sosyal medyadaki mevcut #metoo kampanyası nedeniyle zaman ona uygun görünüyordu.

“Aralarında bana devam etme ve her şeyi söyleme cesaretini veren birçok erkek vardı”

Werdenigg’in Pilz listesine aday olmasının (Pilz’in kendisi cinsel taciz iddialarıyla karşı karşıyadır) “hiçbir rol oynamadı” “:” “Hikayeyi uzun süredir hazırlamıştım. Bu Haziran ayındaydı ve ben siyaseti düşünmeden çok önce. “”

59 yaşındaki Tyrolean, Schröcksnadel’in Werdenigg’in isimler vermesi yönündeki talebine uymak istemiyor. “” Birincisi, olay 40 yıl önceydi. Harekete geçmek isteseydim, kısa bir süre sonra şikayette bulunmak zorunda kalacaktım … Kamuya açık olsaydım bu hukuki görüşüme göre doğru olmazdı. Onlara karşı artık yasal işlem başlatamam ” dedi.

İç açıklamayla bile, birçok insanın bunu öğreneceğine inanıyor. “Herkesi genel şüpheye düşürmek istemiyorum, ancak yasal bir dayanak olmadan mahkeme olmadan adı kamuoyuna açıklayamam.” “

“Çeşitli kayak ortamlarında kabul ritüeli vardı. Ayakkabı macunu ile cinsel organlara bulaşıyordu «

Werdenigg ayrıca gezisi sırasında kabul ritüelleri hakkında bilgi aldığını bildirdi. “” Çeşitli kayak ortamlarında bir giriş ritüeli vardı. Cinsel organları ayakkabı macunu ile yağlıyordu ve bu normdu. Fark etmediyseniz, muhtemelen unutmuş veya bastırmışsınızdır. “”

Werdenigg: “” Bittiğini sanmıyorum “”

Werdenigg, sorunun yalnızca aktif zamanını etkilediğinden şüphe ediyor. “” Bittiğini sanmıyorum. 2005’ten takım yönetimine bile getirilen bir vakayı ben kendim biliyorum. “” Werdenigg, “” bayanlar patronuna ve daha da yüksek bir yetkiliye “” hitap etti.

Herbert Mandl o sırada bayanların başıydı. Buna Perşembe günü “Kleine Zeitung” “(çevrimiçi) tarafından ulaşıldı. 2002’den 2013’e kadar bu rolde çalışan kadın yarışları direktörü bunu şiddetle reddetti. “” Bir kadın koçu olarak görev süremin tamamı hakkında söyleyebileceğim tek şey, cinsel saldırıyı hiç duymamış olduğum veya bu konuda herhangi bir bilgi almamış olduğum. Bunu şiddetle reddediyorum. Bu kesinlikle düşünülemez! “”

St. Christoph’taki kayak akademisi başkanı, o zaman bile kadınlarla ilgilenmek için net kurallar olduğunu söyledi. Mandl, “Saygılı muamele gerekliliği ve herkese kadınlara dikkatli davranılması için uyarı verilmesi koç eğitiminde ve tartışmasında her zaman bir sorundu,” dedi.

Werdenigg, Çarşamba günü ÖSV tarafından açıklanan önlemleri memnuniyetle karşıladı, ancak uzman psikologlara ve danışmanlara danışılmasını tavsiye etti. “” Şimdi kendimde fark ettim. Diğer sporcuların bana anlattığı bazı hikayelerde gözyaşlarım geldi. “” Werdenigg kendi “” iyi işlenmiş “” hikayesinden çok cinsel şiddet tabusunu ortadan kaldırmakla ilgili. “ZiB 2” de Werdenigg, “Avusturya Kayak Derneği ile ilgilenmiyorum, genel olarak ve özellikle çocukları etkilediğinde cinsel şiddetle ilgileniyorum,” dedi.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer. Daha fazlası ▶JBL’den gerçek kablosuz kulaklıkları şimdi kazanın! (E-media.at) Yeni erişim (yachtrevue.at) Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at) Wasabi mayonezli somon karides burger ve ballı salatalık (gusto .at) Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar dayanabilir? (trend.at) Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at) Viyana’daki E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve Karşılaştırmada 2020 fiyatları (autorevue.at)

Yorumlar

Giriş Facebook ile Bağlan Rigi999 Per, 23 Kasım 2017 19:56 yanıtla

Şimdi modern olduğuna göre, bu “” bayanlar “anladı mı? Çok korkak olmadan önce ya da çoğu yine de bundan zevk alıyordu !!! Ya hemen tepki ver ya da sus !!

Sayfa 1/1  

Fransız film yıldızı Gerard Depardieu’ya Rus vatandaşlığı verilmesi Rusya’da eleştiri ve alay konusu oldu. Sol muhalefet siyasetçisi Eduard Limonov Cuma günkü blogunda, aktör 31 Ocak’ta Moskova’da bir muhalefet gösterisine katılarak “gerçek bir tarihi rol” oynayabileceğini yazdı. “” Her 31.